Categories
Beauty

Sleek is coming to The Make Up Spot!

Afgelopen week meldde ik al vol enthousiasme dat mijn shop vanaf begin april het prachtige merk Zoeva in haar assortiment mag verwelkomen, maar we gaan nóg meer uitbreiden want ook Sleek is coming to The Make Up Spot! Als Sleek-fan van het eerste uur vind ik het echt supergaaf dat ik dit prachtige merk straks mag gaan verkopen en kan niet wachten tot de producten binnenkomen!

Sleekies die je vanaf eind deze week bij The Make Up Spot kunt verwachten zijn een aantal práchtige blushes (€ 5,45), iDivine oogschaduwpalettes (€ 9,25), Blush by 3 palettes (€ 12,50), Face Contour Kits (€ 8,25) en Face Form Kits (€ 12,50). Hoogstwaarschijnlijk zal het assortiment in de loop van de tijd nog uitgebreid worden met meer (limited edition) producten, dus blijf ons in de gaten houden!

Q: Welke Sleek producten heb jij al op je wishlist gezet?

Volg The Make Up Spot ook via Twitter | FacebookInstagram

37 replies on “Sleek is coming to The Make Up Spot!”

Echt zo tof dat je Sleek gaat verkopen. Ik vind de palettes super! Hopelijk komen ook de lipsticks, die zijn ook erg mooi. Ik wacht op Zoeva en dan bestel ik een aantal dingetjes 🙂

Ik kan niet wachten tot er mooie LE worden toegevoegd, die ‘spaar’ ik eigenlijk en ik vind het wel weer eens tijd worden voor een nieuw palette!

Sjanty rules 😀 !
Ik heb nog niks op een wishlist staan, maar ik ga zeker je shop in het oog houden 😉

WHOEH! In plaats van ze te verkopen mag je de spulletjes ook wel aan mij geven! Wat een prachtige dingen. *zucht* Ik hou van sleek :3
x

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.